Licencje sędziów

l.p. nazwisko i imię miasto uprawnienia licencja
1 Chojnicki Miłosz Gdańsk międzynarodowy 30000010
2 Rejent Katarzyna Kętrzyn międzynarodowy 30000002
3 Scheffler Agnieszka Zalasewo międzynarodowy 30000113
4 Filowiat Grzegorz Borne Sulinowo związkowy 30000018
5 Rapita Anna Giżycko związkowy 30000043
6 Piekarski Mirosław Giżycko związkowy 30000038
7 Rudy Michał Giżycko związkowy 30000193
8 Bałasz Marcin Giżycko związkowy 30000174
9 Snopek Tadeusz Kętrzyn związkowy 30000047
10 Sobierajski Marcin Kętrzyn związkowy 30000068
11 Budzyński Marek Lublin związkowy 30000009
12 Poniewierski Michał Luciny związkowy 30000108
13 Poniewierski Tomasz Luciny związkowy 30000041
14 Stożek Kazimierz Mszana Dolna związkowy 30000106
15 Iwanowska Agata Niemodlin związkowy 30000096
16 Łukaszewska Ewa Olsztyn związkowy 30000067
17 Glinko Zbigniew Pisz związkowy 30000021
18 Chwaszczewski Janusz Poniatowa związkowy 30000011
19 Pepłowska Anna Sońsk związkowy 30000086
20 Łabutka Krzysztof Śrem związkowy 30000223
21 Drabarek Agata Świnoujście związkowy 30000066
22 Podlaska Renata Bełżyce okręgowy 30000229
23 Parkot Paweł Borne Sulinowo okręgowy 30000250
24 Falaszek Agnieszka Bydgoszcz okręgowy 30000240
25 Nowicki Adrian Chocicza okręgowy 30000103
26 Ligenza Anna Częstochowa okręgowy 30000228
27 Malczewski Paweł Krynica Zdrój okręgowy 30000202
28 Pacut Mateusz Krynica-Zdrój okręgowy 30000201
29 Kałuża Michał Lublin okręgowy 30000204
30 Domagała Marek Muszyna okręgowy 30000141
31 Jedlikowski Michał Ostrowiec Św. okręgowy 30000207
32 Marzec Anatol Ostrowiec Św. okręgowy 30000208
33 Małek Paulina Piaski okręgowy 30000130
34 Korkosz Olaf Świnoujście okręgowy 30000157
35 Błażejczyk Bartosz Świnoujście okręgowy 30000063
36 Nalazek Anna Zamość okręgowy 30000253
37 Kruk Tomasz Białystok kandydat 30000243
38 Klemens Joanna Bogatynia kandydat 30000266
39 Darłak Kornelia Bogatynia kandydat 30000265
40 Darłak Paweł Bogatynia kandydat 30000013
41 Walczak Daniel Bydgoszcz kandydat 30000256
42 Nałęcz Paweł Ciechanów kandydat 30000279
43 Komorowski Wiktor Ciechanów kandydat 30000242
44 Mazur Jakub Częstochowa kandydat 30000277
45 Rzęsa Martyna Giżycko kandydat 30000275
46 Wośkowiak Robert Gostyń kandydat 30000261
47 Adamkiewicz Patrycja Jarocin kandydat 30000290
48 Rydzewski Piotr Kościelisko kandydat 30000283
49 Posadzy Jakub Kórnik kandydat 30000286
50 Kotlarz Piotr Limanowa kandydat 30000282
51 Tymoszuk Bartłomiej Międzyrzec Podlaski kandydat 30000284
52 Żurek Igor Opatów kandydat 30000272
53 Chłopecki Jarosław Opole kandydat 30000165
54 Walerowicz Wioletta Ostrowiec Św. kandydat 30000132
55 Piętka Zuzanna Pawłowice kandydat 30000231
56 Kowalak Maciej Poznań kandydat 30000260
57 Kempiak Eryka Poznań kandydat 30000287
58 Rurkowska Agnieszka Poznań kandydat 30000105
59 Özturk Demirguc Poznań kandydat 30000293
60 Talaśka Mariusz Poznań kandydat 30000292
61 Jasiński Kamil Przerośl kandydat 30000274
62 Reszka Olga Puławy kandydat 30000271
63 Sadowski Grzegorz Raczki kandydat 30000294
64 Orłow Natasza Świnoujście kandydat 30000234
65 Pietrzakowska Patrycja Świnoujście kandydat 30000273
66 Błażejczyk Szymon Świnoujście kandydat 30000233
67 Markiewicz Sebastian Świnoujście kandydat 30000276
68 Chmielarz Łukasz Świnoujście kandydat 30000278
69 Wójtowicz Piotr Warszawa kandydat 30000251
70 Uścimiuk Weronika Warszawa kandydat 30000291
71 Mazurek Milena Warszawa kandydat 30000289
72 Ziółkowski Paweł Warszawa kandydat 30000295
73 Godel-Chełmecka Anika Wiktoria Warszawa kandydat 30000153
74 Anisiewicz Aleksandra Warszawa kandydat 30000270
75 Gąska Mariola Warszawa kandydat 30000241
76 Moczydłowska Małgorzata Warszawa kandydat 30000248
77 Moniak Michał Warszawa kandydat 30000249
78 Baranowski Paweł Białystok 30000217
79 Giełdon Grzegorz Bydgoszcz 30000285
80 Furman Beata Bydgoszcz 30000280
81 Furman Mirosław Bydgoszcz 30000224
82 Górski Krzysztof Limanowa 30000222
83 Franczak Sławomir Rajbrot 30000218
84 Babenko Olexiy Warszawa 30000288

Copyright © 2013 by HostNet Grabowski Waldemar
admin