Licencje trenerów

l.p. NAZWISKO I IMIĘ MIASTO UPRAWNIENIA LICENCJA
1 Zduniak Stanisław Białystok trener klasy mistrzowskiej 20000143
2 Pachla Przemysław Dobrzykowice trener klasy mistrzowskiej 20000107
3 Miller Jerzy Franciszek Stare Kupiski trener klasy mistrzowskiej 20000121
4 Głowacz Dariusz Bydgoszcz trener I klasy 20000020
5 Giełdon Grzegorz Bydgoszcz trener I klasy 20000125
6 Jarząb Jarosław Krynica-zdrój trener I klasy 20000003
7 Niedziałek Justyna Olsztyn trener I klasy 20000055
8 Chorzelewski Marcin Olsztyn trener I klasy 20000152
9 Sadurski Robert Poznań trener I klasy 20000063
10 Chmielarz Artur Warszawa trener I klasy 20000035
11 Pielak Tomasz Warszawa trener I klasy 20000036
12 Pyciarz Tomasz Warszawa trener I klasy 20000106
13 Kowalski Wojciech Bełżyce trener II klasy 20000041
14 Ziemiński Daniel Bydgoszcz trener II klasy 20000123
15 Jagodziński Grzegorz Bydgoszcz trener II klasy 20000126
16 Lisowski Radosław Ciechanów trener II klasy 20000072
17 Wenecki Leszek Gdańsk trener II klasy 20000096
18 Płoski Dariusz Kargoszyn trener II klasy 20000071
19 Rejent Katarzyna Kątrzyn trener II klasy 20000162
20 Mazur Mariusz Końskie trener II klasy 20000113
21 Idziak Katarzyna Kościan trener II klasy 20000194
22 Kornicka Katarzyna Krasnystaw trener II klasy 20000188
23 Kozak Marcin Leszno trener II klasy 20000196
24 Zander Robert Lublin trener II klasy 20000192
25 Bartosiewicz Andrzej Luboń trener II klasy 20000061
26 Remiszewski Paweł Łomża trener II klasy 20000186
27 Wilińska Halina Łódź trener II klasy 20000227
28 Siliwoniuk Gabriel Międzyrzec Podlaski trener II klasy 20000010
29 Małecki Bartosz Morąg trener II klasy 20000012
30 Karpierz Zbigniew Mszana Górna trener II klasy 20000157
31 Burdalski Mariusz Olsztyn trener II klasy 20000033
32 Kobrzyński Tomasz Olsztyn trener II klasy 20000053
33 Nowicki Dariusz Olsztyn trener II klasy 20000056
34 Turek Sławomir Olsztyn trener II klasy 20000057
35 Ruta Maciej Olsztyn trener II klasy 20000169
36 Rewieński Łukasz Opole trener II klasy 20000133
37 Walerowicz Wioletta Ostrowiec Św. trener II klasy 20000165
38 Miara Michał Pisz trener II klasy 20000114
39 Łakomy Waldemar Plewiska trener II klasy 20000098
40 Chwaszczewski Janusz Poniatowa trener II klasy 20000059
41 Zawadka Marek Poznań trener II klasy 20000177
42 Czuba Jarosław Poznań trener II klasy 20000222
43 Pyzel Wojciech Warszawa trener II klasy 20000127
44 Scheffler Agnieszka Zalasewo trener II klasy 20000130
45 Pawłowski Wojciech Zgorzelec trener II klasy 20000109
46 Błaszkiewicz Karol Bełżyce instruktor 20000219
47 Baranowski Paweł Białystok instruktor 20000093
48 Kruk Tomasz BIAŁYSTOK instruktor 20000237
49 Darłak Paweł Bogatynia instruktor 20000083
50 Iwanowski Adrian Bogatynia instruktor 20000217
51 Darłak Kornelia Bogatynia instruktor 20000355
52 Nikitin Yevgen Bolesławiec instruktor 20000206
53 Filowiat Grzegorz Borne Sulinowo instruktor 20000022
54 Skiba Dariusz Borne Sulinowo instruktor 20000024
55 Parkot Paweł Borne Sulinowo instruktor 20000241
56 Anikiej Marcin Borne Sulinowo instruktor 20000259
57 Skiba Damian Borne Sulinowo instruktor 20000300
58 Jaworska Martyna Borne Sulinowo instruktor 20000309
59 Wąs Sławomir Bydgoszcz instruktor 20000026
60 Furman Mirosław Bydgoszcz instruktor 20000203
61 Falaszek Agnieszka Bydgoszcz instruktor 20000248
62 Ćwiklińska Daria Bydgoszcz instruktor 20000260
63 Stachniczek Bartosz Bydgoszcz instruktor 20000279
64 Nowakowski Arkadiusz Bydgoszcz instruktor 20000310
65 Węgrzyński Piotr Bydgoszcz instruktor 20000293
66 Furman Beata Bydgoszcz instruktor 20000326
67 Żakowska Paulina Bydgoszcz instruktor 20000352
68 Ratigowski Grzegorz Chotomów instruktor 20000161
69 Nałęcz Paweł Ciechanów instruktor 20000342
70 Kantorysiński Robert Częstochowa instruktor 20000135
71 Mazur Jakub Częstochowa instruktor 20000331
72 Chwesiuk Kamil Dywity instruktor 20000301
73 Ostrowska Mirosława Działdowo instruktor 20000151
74 Heczko Piotr Gdańsk instruktor 20000017
75 Heczko Anna Gdańsk instruktor 20000158
76 Nowak Andrzej Gdańsk instruktor 20000290
77 Miara Wojciech Giżycko instruktor 20000065
78 Bałasz Marcin Giżycko instruktor 20000215
79 Rapita Anna Giżycko instruktor 20000209
80 Wośkowiak Robert Gostyń instruktor 20000291
81 Nowaczyk-Wróbel Józefina Jarocin instruktor 20000067
82 Snopek Tadeusz Kętrzyn instruktor 20000002
83 Sobierajski Marcin Kętrzyn instruktor 20000265
84 Bochenkiewicz Marcin Klikawa instruktor 20000001
85 Bochenkiewicz Michał Klikawa instruktor 20000283
86 Telega Mikołaj Kołczygłowy instruktor 20000351
87 Nowak Piotr Końskie instruktor 20000274
88 Frankiewicz Krzysztof Kościan instruktor 20000090
89 Rydzewski Piotr Kościelisko instruktor 20000244
90 Jankowski Jacek Kozłowo instruktor 20000021
91 Posadzy Piotr Kórnik instruktor 20000287
92 Brodzik Grzegorz Krasnystaw instruktor 20000091
93 Jarząb Dorota Krynica instruktor 20000181
94 Obiorek Łukasz Krynica Zdrój instruktor 20000314
95 Repetowski Radosław Krynica-Zdrój instruktor 20000315
96 Gąska Mariola Legionowo instruktor 20000334
97 Górski Krzysztof Limanowa instruktor 20000155
98 Kotlarz Piotr Limanowa instruktor 20000236
99 Kałuża Michał Lublin instruktor 20000235
100 Danilewicz Daniel Lublin instruktor 20000356
101 Lis Katarzyna Łabiszyn instruktor 20000348
102 Bońkowski Konrad Łapy instruktor 20000340
103 Zawada Dariusz Łopiennik Górny instruktor 20000009
104 Jurewicz Przemysław Łódź instruktor 20000179
105 Witczak Piotr Łódź instruktor 20000180
106 Cholajda Marcin Łódź instruktor 20000178
107 Siliwoniuk Dawid Międzyrzec Podlaski instruktor 20000333
108 Pietkiewicz Andrzej Morąg instruktor 20000208
109 Guzowska Anna Morąg instruktor 20000327
110 Stożek Kazimierz Mszana Dolna instruktor 20000013
111 Aksamit Wojciech Mszana Dolna instruktor 20000335
112 Kornaś Krystian Mszana Dolna instruktor 20000344
113 Kornaś Sylwia Mszana Dolna instruktor 20000345
114 Olajossy Bartłomiej Mszana Dolna instruktor 20000353
115 Kiczka Kamil Muszyna instruktor 20000332
116 Brach Ireneusz Nadarzyn-Rusiec instruktor 20000328
117 Gorzka Piotr Nowe Miasto Lubawskie instruktor 20000231
118 Opach Stanisław Nowe Rybie instruktor 20000156
119 Zientek Anna Olsztyn instruktor 20000051
120 Chrapkowski Patrik Olsztyn instruktor 20000302
121 Rutkowska Magdalena Olsztyn instruktor 20000350
122 Pałaszewska Justyna Olsztyn instruktor 20000357
123 Żurek Igor Opatów instruktor 20000339
124 Kiełbaska Roman opoczno instruktor 20000220
125 Waga Krzysztof Ostrowiec Św. instruktor 20000212
126 Marzec Anatol Ostrowiec Św. instruktor 20000324
127 Zajonc Patryk Ozimek instruktor 20000202
128 Juźwik Zbigniew Paradyż instruktor 20000218
129 Sadowski Damian Pawłowice instruktor 20000142
130 Piętka Zuzanna Pawłowice instruktor 20000264
131 Glinko Zbigniew Pisz instruktor 20000058
132 Ruta Klaudia Pisz instruktor 20000250
133 Nepelski Rafał Pisz instruktor 20000308
134 Maślanka Piotr Płock instruktor 20000255
135 Prauzińska Agnieszka Poznań instruktor 20000159
136 Kowalak Maciej Poznań instruktor 20000289
137 Pilarczyk Hubert Poznań instruktor 20000346
138 Jasiński Kamil Przerośl instruktor 20000330
139 Nakończy Artur Puławy instruktor 20000018
140 Gajos Arkadiusz Puławy instruktor 20000019
141 Mizura Marcin Puławy instruktor 20000273
142 Reszka Olga Puławy instruktor 20000354
143 Franczak Sławomir Rajbrot instruktor 20000154
144 Trojan Dawid Rajbrot instruktor 20000278
145 Trojan Maciej Rajbrot instruktor 20000358
146 Balcerowski Artur Sierpc instruktor 20000150
147 Włodarczak Karol Silnowo instruktor 20000323
148 Rykowski Roman Sopot instruktor 20000077
149 Dębski Krzysztof Suwałki instruktor 20000262
150 Pajewski Krzysztof Szczecinek instruktor 20000073
151 Ziębakowska Weronika Szewna instruktor 20000343
152 Wesołek Piotr Śrem instruktor 20000097
153 Łabutka Krzysztof Śrem instruktor 20000167
154 Kowalski Artur Śrem instruktor 20000171
155 Worsztynowicz Jakub Śrem instruktor 20000292
156 Ryll Agata Środa Wielkopolska instruktor 20000329
157 Leporowska Magdalena Środa Wielkopolska instruktor 20000341
158 Gorwa Tomasz Święciechowa instruktor 20000030
159 Błażejczyk Sławomir Świnoujście instruktor 20000034
160 Kuczyńska Eliza Świnoujście instruktor 20000256
161 Sadowska Dorota Toruń instruktor 20000305
162 Karpiel Jakub Tuchów instruktor 20000347
163 Oleksy Marek Tymbark instruktor 20000240
164 Bednarski Piotr Tymbark instruktor 20000245
165 Kang Cheol In Warszawa instruktor 20000044
166 Pawlak Michał Warszawa instruktor 20000242
167 Kosmala Jarosław Warszawa instruktor 20000261
168 Moniak Michał Warszawa instruktor 20000267
169 Łoniewski Michał Warszawa instruktor 20000311
170 Letka Marta Warszawa instruktor 20000336
171 Bernard Daniel Warszawa instruktor 20000337
172 Anisiewicz Aleksandra Warszawa instruktor 20000338
173 Miszczak Tomasz Wieliczki instruktor 20000124
174 Miszczak Dorota Wieliczki instruktor 20000225
175 Basiński Błażej Witaszyce instruktor 20000182
176 Grzesiak Hubert Witaszyce instruktor 20000325
177 Szygenda Sebastian Września instruktor 20000170
178 Haremza Tomasz Września instruktor 20000172
179 Kaczmarek Szymon Września instruktor 20000349
180 Scheffler Łukasz Zalasewo instruktor 20000175
181 Lisowski Waldemar Zamość instruktor 20000145

Copyright © 2013 by HostNet Grabowski Waldemar
admin