<   spis   >

Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski Poomsae i Szkolenie SędziówW dniach 21-23 września w Białymstoku miało miejsce Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski Poomsae i Szkolenie Sędziów. Było to nie tylko ostatnie przed startem w Budapeszcie spotkanie z Trenerem KN Pawłem Baranowskim ale i okazja do lepszego poznania się, wymiany poglądów, wytyczenia dalszego kierunku działania w celu podniesienia poziomu szkolenia tak zawodników, jak i sędziów.

Z nadzieją czekamy na start KNP na Węgrzech, dla większości naszych reprezentantów to pierwszy start w imprezie międzynarodowej, a co za tym idzie, pierwsze przetarcie niezbadanych ścieżek. Toteż nadzieje dotyczą właśnie debiutów, wytrzymałości zawodników, odporności na presję otoczenia, a nie konkretnych, medalowych (ale jakże oczekiwanych!) nadziei.
KNP i sędziowie mieli możliwość skorzystać z wiedzy i doświadczenia nie tylko trenera KN Pawła Baranowskiego: zajęcia prowadzili również Mariusz Jerzy Mosiej oraz Paweł Nałęcz. Ponadto była możliwość sprawdzenia i udoskonalenia nowej platformy sprzętowej sędziowania poomsae.

W Budapeszcie reprezentować nasz kraj będą:
Edut Iga (KN)
Grzesińska Iga (KN)
Laskowska Alicja (KN)
Mosiej Mariusz Jerzy (KN)
Perner Patrycja (KN)
Popławska Aleksandra (KN)
Rydzewski Mikołaj (KN)
Pakulski Krzysztof (na koszt własny)
Nad ekipą pieczę roztoczy:
Baranowski Paweł - trener KN


źródło: Trener KNP
publikacja: Mirosław Furman, 2018-09-24 13:06:33
 

Copyright © 2013 by HostNet Grabowski Waldemar
admin