<   spis   >

PETYCJA Taekwondo Humanitarian Foundation

Taekwondo Humanitarian Foundation (THF) przekonuje, że sport może mieć pozytywny wpływ na życie uchodźców i osób przesiedlonych na całym Świecie.Każdego dnia trwają starania by przekazywać uchodźcom korzyści wypływające z naszego sportu - sztuki walki, którymi jest Taekwondo. Taekwondo uważane jest za atrakcyjny sport wymagający niewielkich środków finansowych do rozpoczęcia jego uprawiania. Co więcej, nauczanie Taekwondo obejmuje ważne pojęcia, takimi są dyscyplina, poczucie własnej wartości i brak przemocy, które zdaniem fundacji mogą przyczynić się do promowania dobrego globalnego obywatelstwa.Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego pragnie zachęcić zawodników, ich rodziców, trenerów i działaczy do podpisania petycji, która ma na celu poparcie dla wykorzystania sportu jako narzędzia zwracającego uwagę na problem uchodźców na całym świecie oraz przekonanie globalnych decydentów do podjęcia konkretnych działań w zakresie pomocy uchodźcom.

Celem jest zebranie jak największej ilości podpisów w celu przedstawienia tej partycji Narodom Zjednoczonym w 2018 roku przez Dr. Chungwon Choue - Przewodniczącego Rady i Prezydenta Światowego Taekwondo.

Jeśli więc również wierzysz, że sport jest potężnym narzędziem mogącym pomóc uchodźcom, zostaw swój podpis i podziel się tą petycją ze swoją społecznością, przyjaciółmi i rodziną!

Bezpośredni link do strony THF z możliwością podpisania petycji: http://thfaid.org/support-our-campaign/ 


źródło: Biuro PZTO
publikacja: Mirosław Furman, 2017-12-12 06:32:12
 

Copyright © 2013 by HostNet Grabowski Waldemar
admin