<   spis   >

Sportbonus i Polski Komitet Olimpijski spełnią marzenia młodych sportowcówJuż w środę 11 października startuje największa społeczna akcja w historii polskiego sportu. Sportbonus Dzieciom to program realizowany pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem akcji jest dobra zabawa i spełnianie marzeń młodych sportowców, a także wsparcie rozwoju infrastruktury dziecięcych i młodzieżowych zespołów sportowych. Do programu zapraszamy wszystkie drużyny sportowe w Polsce. 


Kluby mogą zgłaszać wszystkie swoje sekcje, by rodzice poprzez internetowe głosowanie wspierali swoje dzieci w walce o spełnianie marzeń i codziennych potrzeb. Będą to np. zakup nowego sprzętu czy organizacja obozu sportowego. Zespoły będą też walczyć o nagrody tygodniowe. W pierwszym etapie, po dołączeniu do programu Sportbonus Dzieciom, rodzice będą mogą wybrać spośród zgłoszonych klubów drużynę swojego dziecka i zagłosować na nią. Po zdobyciu 30 punktów (jeden głos to jeden punkt), zgłoszona sekcja otrzymuje pierwszą gwarantowaną nagrodę: profesjonalną aplikację do komunikacji trenerów z dziećmi i ich opiekunami. Dzięki niej rodzice będą bliżej klubu i swojego dziecka - poznają godziny najbliższych treningów czy dowiedzą się o postępach swojej pociechy. 

Do zdobycia w ramach nagród tygodniowych będą m.in.: wyjazd na zimowisko, vouchery na zakupy sportowe, bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej lub Wielką Krokiew czy spotkanie z  ambasadorami akcji: Przemysławem Saletą, Alicją Tchórz czy Patrycją Kulwińską. Nagrodą dla najaktywniejszych klubów będzie spotkanie z naszymi Olimpijczykami. 

W kolejnych etapach zabawy na swój klub będzie można głosować również poprzez zaproszenie do niego znajomych, ściągnięcie aplikacji mobilnej na swój telefon czy wskazanie punktu partnerskiego, który przystąpi do projektu. O starcie powyższych możliwości zdobywania punktów będziemy informować w kolejnych tygodniach akcji. 

Już dziś zapraszamy wszystkie kluby sportowe w Polsce do zapisów, które od środy 11 października będą dostępne na stronie www.sportbonus.pl. 

Informacji na temat akcji „Sportbonus Dzieciom” udziela:

Mateusz Brzeźniak, Arskom Group 
m.brzezniak@arskom.pl
tel. +48 533 062 901

Infolinia Sportbonus Dzieciom dla Klubów:
Tel.: (22) 469 16 69

 Czynna od 11.10.2017 r., poniedziałek-piątek, godz. 8:00 – 18:00


źródło: Biuro PZTO
publikacja: Mirosław Furman, 2017-10-11 15:29:20
 

Copyright © 2013 by HostNet Grabowski Waldemar
admin