<   spis   >

ZAMST partnerem medycznym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego

Uprzejmie informujemy, iż firma ZAMST została partnerem medycznym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.
Informacje o firmie:

ZAMST jest marką japońską specjalizującą się w produkcji ortez, produktów kompresyjnych, specjalistycznych skarpet oraz taśm kinezjologicznych dla sportowców. Jest ona liderem na rynku w m.in. w Japonii. Specjalizuje się w zapobieganiu urazom sportowców. Produkty tej marki zapewniają ochronę mięśni i stawów sportowców bez ograniczania ich potencjału. Wykorzystuje się doświadczenie z obszaru medycyny i sportu. Ponad 25 letnie doświadczenie, po raz pierwszy na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie 1992 r.

Produkty ZAMST wspierają sportowców podczas urazów i zapewniają szybki powrót do zdrowia. Ochronią przed kontuzją i ponownym urazem. Wykonane są z najlepszych materiałów i przy użyciu najnowszych technologii, ich działanie jest poparte dokładnymi badaniami. Produkty marki ZAMST zapewniają wysoki komfort użytkowania.

                Marka ZAMST jest partnerem medycznym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.

 

W ramach współpracy firma ZAMST oferuje:

- rabat 25% na wszystkie zakupy swoich produktów dla członków PZTO. W celu dokonania zakupu z ww. rabatem należy złożyć zamówienie bezpośrednio w sklepie ZAMST http://zamst.com.pl/ i przy zamówieniu podać kod rabatowy, który zostanie rozesłany pocztą email do klubów członkowskich PZTO. Zatem w celu skorzystania z kodu prosimy o kontakt z klubem.

- 10% rabatu na usługi fizjoterapeutyczne u konsultanta medycznego ZAMST: www.fizjoterapia-personalna.pl Łukasz Kaleńczuka powołując się na Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.

- przeprowadzanie szkoleń/warsztatów dla trenerów PZTO p.n. „Jak skutecznie unikać kontuzji”. Pierwsze szkolenie zostanie przeprowadzone podczas obozu centralnego w Pucku 2017 r.


Katalog ZAMST - link

Informacje o firmie - link

Strona www ZAMST - linkźródło: Biuro PZTO
publikacja: Mirosław Furman, 2017-06-29 16:47:51
 

Copyright © 2013 by HostNet Grabowski Waldemar
admin